Miray
Biz kimiz?

Miray International, 1996 yılından beri dünya çapında gemi firmalarına yüksek nitelikli misafirperverlik konuk hizmetleri sunmaktadır. Miray International, 2012 yılında stratejik gelişim planı doğrultusunda, Cruise Ship Hotel Management ve yüzen otel işletmeciliğine girmiştir.

Sektöre girdiğimizden beri, sürekli gelişen performansımız ve işimize olan bağlılığımızla, en prestijli yolcu nakliye firmaları hizmetlerimizi tercih etmektedir.

misyonumuz

Miray International/Miray Cruises olarak misyonumuz; Denizcilik endüstrisinin dünya çapında mevcut ve gelecekteki taleplerine cevap verebilmek, misafirperverlik konusunda güncel trendleri takip ederek bu konuda küresel, güvenilir ve aranan bir iş ortağı olmaktır.

Müşteri memnuniyetine odaklı hizmetlerimize bağlılığımızla ve denizcilik endüstrisi için sürekli olarak güvenilir, kalifiye ekip kaynağı sunan itibarımızla gurur duymaktayız.

MİRAY CRUISES OLARAK TÜM MİSAFİRLERİMİZE EŞSİZ SEYAHATLER SUNMAKTAN ONUR DUYMAKTAYIZ

Denizi keşfetmeye karşı duyduğumuz derin tutku, yaptığımız işlere de yansımaktadır. Misafirlerimize dünyanın, en güzel bölgelerini keşfedebilecekleri cruise seyahatlari sunmaktayız.

Tüm cruise seyahatlerimizi gemilerimizde, size sunduğumuz hizmetlerimiz ve aktivitelerimiz ile renklendirebilirsiniz. Ayrıca ziyaret edilen bölgelerde size sunacağımız kara turları alternatifimiz arasından tercihlerinize göre seçim yapabilirsiniz.

Seyahatinizi bizimle planlayın

Unutulmaz bir tura hazır mısınız?

Seyahat etmeye hazır mısınız?

Miray İnternational
25 Yıllık Tecrübe

 • 00

  Yıl

 • 00

  Tur

 • 00

  Mutlu Konuk

 • 00

  Liman